FHU Szogun

O firmie

Firma FHU "SZOGUN" rozpoczęła swoją działalność z początkiem 2010 roku. Od tego czasu prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży antyków, pamiątek PRL oraz innych przedmiotów kolekcjonerskich i pamiątkowych. W ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę o zabytkowe motocykle typu SHL, WFM, WSK, RYŚ, ŻAK oraz części do nich.
Wyszukujemy celem ocalenia przed zniszczeniem i zapomnieniem różnego rodzaju przedmioty, które widziały ładny kawałek historii nie tylko polskiej ale i światowej. W naszych sklepach oferujemy bardzo często ponad 100 letnie stare zegary, radia, telewizory, gramofony, patefony, rzutniki, projektory, aparaty foto, maszyny do szycia, pisania i liczenia, wagi, żelazka, militaria, stare banknoty i monety, stare zdjęcia, pocztówki i dokumenty.
Posiadamy również wiele ciekawych i poszukiwanych pamiątek z okresu PRL jak medale, odznaczenia, czasopisma, płyty winylowe oraz wspomniane zabytkowe motocykle itp.
Na naszych aukcjach internetowych i w sklepach możecie Państwo znaleźć jedyne w swoim rodzaju przedmioty, które mogą być wspaniałym uzupełnieniem kolekcji lub posłużyć jako ozdoba do przeróżnych pomieszczeń.
Przedmioty ze sklepów SZOGUN to również wspaniałe prezenty na każdą okazję. Naszymi klientami były i są nadal teatry, muzea i inne instytucje i organizacje w całym kraju. Nasze towary nabywali kolekcjonerzy z Europy ale również z Ameryki Północnej i Południowej oraz np. z Chin.
zobacz nasze aukcje na
allegro.pl -> SPRZEDAŻ ANTYKÓW I PAMIĄTEK Z PRL
allegro.pl -> PŁYTY WINYLOWE
OLX.pl-> motocykle zabytkowe (części)
OLX.pl -> antyki-pamiątki z PRL